Datum: 13.11.2017

Vložil: Ladybird

Titulek: Re: Re: Bude to tu ještě žít?

Chvála Kristu!

Děkuji za odpověď. Bohužel o vedení diskuze mám asi poněkud odlišné představy. Diskuzi vnímám jako momentální rekci na aktuální téma. Z vedení diskuze na Vašich stránkách jsem měla pocit, že ne zcela podléhá zde již uvedeným textům. Proto mi byla velmi blízká. Neuvažujete o vedení internetové diskuze na témata (či pouze jednotlivé otázky), která(é) vycházejí z každodenního "živobytí"? Všechny příspěvky mám pročtené, řadu z nich i několikrát, ale ne vždy korespondují s mými aktuálními otázkami. Váš článek o Halloweenu jsem přečetla, avšak nic na mém stávajícím pohledu na importované slavení tohoto "svátku" to nic nemění. Asi bych v rámci diskuze uvítala více praktických zkušeností (např. s tím, že většina školských zařízení zcela jednoznačně podlehla "západnímu" typu slavení). Rodinný život odebírám a velmi si Vašich příspěvků vážím. Přesto jsem tuto diskuzi vnímala jako něco, co tyto odkazy přesahuje, jako něco, kam se mohu kdykoliv obrátit se svými pochybnostmi či jen obyčejnými zkušenostmi.

Přidat nový příspěvek