Datum: 07.11.2017

Vložil: P. Martin Sklenář

Titulek: Re: Upadá to opravdu úplně všude???

Chvála Kristu,

do neděle 22. října jsem přidával na stránky pravidelně každý týden nedělní homilii (teď jsem dvakrtá přípravu nestihl).
Občas je na stránky přidán některý článek - příspěvek do Rodinného života, liturgické okénko...

Tyto stránky nejsou koncipované tak, že každý den se na nich objeví něco nového - takovou kapacitu prostě nemám. Věřím však, že člověk zde najde dost textů, které si může pročítat a nad kterými se může zamýšlet - věřím, že jich tu je tolik, že žádný návštěvník není v pozici, že by měl vše přečtené.

Stránky jsem zakládal především kvůli výuce náboženství - jak dětí, tak dospělých - že si zde mohou stahovat texty. Nevím ted, proč bych je měl zrušit, když ke svému primárnímu účelu slouží.

Vždy jsem říkal, že když budu moci být mezi lidmi a s nimi trávit čas, že budu tuto formu pastorace upřednostňovat. To, že jsem toho mohl mnoho psát, bylo tedy něčím dočasným. A jsem upřímně rád, že teď už toho tolik psát nestíhám. Přeci jen své poslání vidím v něčem jiném, než v psaní tolika textů.

Jinak jak píši v odpovědi výše, tak jsou zde i nové text (tedy stránky rozhodně nejsem "úplně" mrtvé). Je tam článek z 23. října, jsou tam články do časopisu Rodinný život, do sekce "liturgické okénko"... Tedy opakuji, úplně mrtvé nejsou.

S přáním všeho dobrého,
P. Martin Sklenář

Přidat nový příspěvek